gıdı
Gıdı yok etme
Gıdık toparlama (Yok etme)

New Midas RF+IR teknoloji konsepti ile mevcut rakiplerine göre daha güçlü bir yarı iletken soğutma benimsemiştir (-5,-25) bu da tedavi sırasında hastalarına sunduğu konforun yanı sıra RF enerjilerinin daha derinlere sağlıklı olaralark iletilmesinde ve böylece gıdıkları şekillendirme ve toparlanma ve kırışıklıklarda azalma bir seansta bile gözlenecektir.

İp boyun germe

Boyun kırışıklıkları; insanlarda yaşın ilerlemesiyle beraber yaşlanmasının belirtilerinin en açık bir şekilde gözlenebildiği bölgelerden biri de gerdan ve boyun bölgeleridir. İlerleyen zamanla beraber dokuların yaşlanmasıyla boyun bölgesinde sarkık bir görünüm oluşmaya başlar.

İp boyun germe nedir?

İple boyun estetiği uygulamalar arasında yeni bir yaklaşım olmasına rağmen en sık tercih edilen işlemlerden biri haline gelmiştir. İple gıdı germe tekniğinde amaç ameliyat olmadan, olası izler ve uzun süreli operasyonlara gerek kalmadan boyun kısmında genç ve estetik bir görünüm elde etmektir. İple gıdı estetiği yaptığında görünür bir ameliyat izi ortaya çıkmaz.

Ameliyatsız boyun estetiği ne kadar sürer;
Hastanın duruma bağlı olarak (cilt yapısı, boyundaki sarkma mıktari gibi hastaya özel etkenler) 15 dakika ila 40 dakika arası sürebilmektedir. Tek seansta tamamlanan bir ameliyatsız boyun estetiğidir.

İple boyun germe kimlere uygulanabilir

İple gıdık germe uygulamasının genel olarak bakıldığında 35-55 yaş arası ve boyun kırışıklıklarının fazla olduğu kişiler bu işleme adaydır.