Kirpik Ekleme
Kirpik ekimi nedir?

Göz yapısına göre teker teker uygulanan kirpik üst göz kapağındaki kirpik diplerine tek tek yapıştırılması aslında. Böylece kirpik sayısı neredeyse 2 katına çıkıyor, bu eklemeler uzun ve kıvrık olduğu için de bakışlarınız değişiyor.
Uygulamanın süresi ise yaklaşık 4 sat sürüyor. Bu eklemelerin ömrü 1 ay ile 3 ay arasında değişiyor. İpek kirpik taktırdığınızda rimeliniz, eyelinerinizi kirpik kıvırıcınız, yağlı göz makyaj temizleyicileri, ovalayarak makyaj çıkartma, göz kremi, sıcak duş ve saunada ipek kirpiklerinizin yapıştırıcılarını gevşeten ve dökülmelerine neden olabilen durumlardır.

 

Kaş kontör

Kaşlar yüzdeki ifadeyi tamamlayan hatta büyük bir kısmını oluşturan unsurlardır. Kaşlarınızı ellerinizle kapatın ve aynaya bakın. Gözleriniz ne kadar güzel ve etkileyici olursa olsun eğer kaşlarınız seyrek ve düzensiz ve sağlıksızsa gözlerdeki ifadeden çok şey alıp götürecektir. Böyle durumalarda kaş kalemleri imdada yetişir ama daha kalıcı çözümler de yok değildir. Kaş kontör de bu kalıcı çözümlerden biri kalıcı kaş makyajı olarak da bilinen bu yöntemde bitkisel boyalarla  derinin altına yerleştirilerek düzgün bir kaş formu elde edilir.